O scrisoare către clienții noștri

dragi clienți

2022 este cu adevărat un an anormal, iar anul acesta este destinat să fie înscris în istorie.De la începutul anului, COVID a făcut ravagii în orașul nostru, viața tuturor se schimbă foarte mult, iar funcționarea companiei noastre se confruntă cu diferite provocări.

1. Regiunea companiei noastre a fost pusă în carantină 21 de zile în ianuarie, am experimentat teste numerice de acid nucleic de la începutul acestui an, nimeni nu știe unde a izbucnit virusul în acest oraș și cine trebuie să lucreze de acasă.
2. Creșterea prețului cuprului până la vârf, care nu a mai atins până acum în istorie 10,720 USD/kg pe 7 martie, apoi a scăzut la 6,998 USD/kg pe 14 iulie, apoi a crescut la media de 7,65 USD/kg în ultimele trei luni .Toate piețele sunt instabile și așteaptă să vadă ce se va întâmpla.

știri

3. Război neașteptat și criză energetică în Europa din februarie, toată lumea a fost șocată și încă se luptă în mlaștină, nu numai pentru țările care suferă în război, ci și pentru toți oamenii.

Este cu adevărat dificil să întâlnești pe oricare dintre ei în orice an, totuși toate acestea au venit fără nicio pauză.Cu toate acestea, sub conducerea directorului nostru general și, de asemenea, unitatea echipei noastre, am încercat să-i cucerim pas cu pas.

1.Sistem de management optim.Stabiliți un sistem de lucru la distanță pentru a vă asigura că toate procedurile funcționează foarte bine, indiferent cine lucrează de acasă.
2.Îmbunătățiți eficiența producției.Chiar și în perioada de carantină, colegul nostru care locuiește în aceeași regiune încă a preluat livrarea materialelor, prin urmare toate produsele sunt livrate la timp, iar un client german ne-a acordat furnizor de gradul A.
3. Stabilizarea prețului relativ.Lucrați cu clienții pentru a menține un nivel de preț rezonabil, trebuie să mergeți împreună.
4.Mecanismul de îngrijire sănătoasă a personalului.Personalul este unul dintre cele mai valoroase atuuri, am făcut tot ce am putut pentru a oferi un mediu de lucru sigur și curat, tot spațiul de lucru trebuie dezinfectat în fiecare zi, iar temperatura tuturor este înregistrată.

Deși nu este un an pașnic, totuși dorim să ne îmbunătățim nu doar să vă oferim produse și servicii de mai bună calitate, ci să vă aducem mai multe beneficii nu doar din punct de vedere economic.Sperăm să lucrăm cu tine pentru a construi o lume mai bună și a face un loc mai bun.

Cu stimă

Director operativ

știri

Ora postării: 19-oct-2022